Psiholog în cadrul Centrului Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir

Căutăm Psiholog pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în cadrul Centrului Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir.

A O ’’Concordia. Proiecte Sociale’’, descoperă zi de zi oameni profesioniști, care activează împreună pentru a realiza obiectivele propuse, prin stimularea creșterii spiritului de echipă.

Responsabilități:

Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor pe baza instrumentelor specifice;

Desfășurarea activităţii de consiliere psihologică și terapie individuală;

Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea.

Așteptări faţă de candidaţi:

Studii superioare în domeniul psihologic / psihopedagogic;

Experienţă în domeniul psihologiei minim 2 ani;

Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;

Cunoaşterea limbilor română şi rusă;

Abilități de consiliere și discreție profesioanală;

Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;

Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:

Pachet social;

Bonus anual;

Asigurare medicală de sănătate facultativă;

Participări la trening-uri și conferințe specializate;

Seminare de integrare a colegilor noi, pentru ca perioada de acomodare să fie mai eficientă și desigur mai plăcută;

Dacă ești tânăr specialist și nu ai o experiență - ai un mentor dedicat care te va ajuta să te integrezi,  prin diverse trening-uri și suport;

Program de muncă stabil, cu pauza de masă;

Experiență în proiecte internaționale;

Team building-uri/ evenimente de relaxare oferite de către organizație;

Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;

Plus 1 zi de concediu anual la fiecare 1 an lucrat în organizație;

Birou confortabil și dotat cu birotică;

Norma de muncă – 50 %.

A.O. "Concordia. Proiecte. Sociale" este o organizație care protejează copiii / beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită care se respectă în totalitate de către angajați.
Vă rugăm să transmiteti CV-ul și scrisoarea de intenție a D-stră, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova(at)concordia.md

Telefon: 060078811
Sediul A.O. ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.
Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești.